НОВИНИ

«Укрхімтрансаміак» збільшив видачу аміаку на 30%

23.10.2018 13:17
 • У порівнянні з минулорічним вереснем-першою половиною жовтня цього року на ДП «Укрхімтрансаміак» фіксують зростання обсягів видачі рідкого аміаку через роздавальні станції приблизно на 30%. Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Валентин Шліхта.

  «Впродовж останніх років ми спостерігаємо стабільно зростаючий попит у вітчизняних споживачів рідкий аміак, що видається через роздавальні станції, які розташовані вздовж траси аміакопроводу «Тольятті-Одеса». Одним з факторів попиту є активізація сільського господарства та прагнення вітчизняних аграріїв використовувати новітні методи й технології»,  — наголосив Шліхта.

  За його словами, не останню роль відіграють сприятливі агрометеорологічні умови — тепла і суха осінь. «Адже така погода є підходящою для сезону підготовки ґрунту, його підживлення і насичення поживними речовинами до посівної — тривалий осінній період із позитивними середньодобовими температурам є оптимальним для внесення безводного аміаку».

  За словами Шліхти, окрім інтенсифікації сільського господарства і кліматично сприятливих умов, є і низка інших факторів, які породжують особливий інтерес до рідкого аміаку: процес його внесення більш економічно вигідний, оскільки повністю механізований, аміак рівномірно роз­поділяється в ор­но­му шарі та має кра­щу до­ступність азо­ту, що поліпшує ре­жим жив­лен­ня рос­лин.

  Окрім того, аміак істот­но ус­клад­нює ріст і роз­ви­ток бур’янів у посівах куль­тур­них рос­лин, вирішу­ю­чи та­ким чи­ном про­бле­му бо­роть­би зі шкідни­ка­ми.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: