НОВИНИ

На Вінниччині відкриють завод з виробництва добрив

23.10.2018 12:50
 • Другий за потужністю виробник добрив КАС в Україні, агрохімічна компанія Grossdorf,  запустить виробництво у Вінницькій області. Про це повідомила прес-служба компанії.

  Відкриття заводу поблизу міста Хмельник заплановане на середину грудня, таким чином клієнти підприємства зможуть отримати добриво вже до початку наступного сезону. Обсяг виробництва на новому заводі становитиме 70 тис тонн на рік, обсяг зберігання – 3 тис тонн.

  «Ми відшукали майданчик, який нам підходив, та підготували його належним чином. Нині проводяться роботи з виготовлення обладнання для заводу, далі воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезене у Хмельник та змонтоване. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці. Таким чином, виробництво буде запущено до кінця 2018 року, й агровиробники цього регіону будуть забезпечені КАС вже у весняному сезоні 2019 року», – відзначив Сергій Рубан, комерційний директор агрохімічної компанії Grossdorf.

  Протягом останнього року стратегія групи дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз у компанії планують побудувати заводи в основних регіонах, де є значна потреба в добривах.

  Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить цього року. У 2019 році є наміри відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактованих добрив. Загальна потужність виробнича потужність групи в Україні до кінця 2019 року складатиме 700-800 тисяч тонн рідких, і 200-250 тисяч тонн компактованих добрив. Інтенсивна розбудова мережі заводів спричинена як планом розвитку групи компаній, так і бажанням убезпечити клієнтів від логістичних проблем під час активних закупівель і підготовки до посівних робіт.

  «Ми розуміємо, що найближчі два роки ПАТ «Укрзалізниця» матиме проблеми по забезпеченню рухомого складу, новими цистернами та тепловозами. Законопроект про приватну тягу був провалений у Верховній Раді, то ж питання по реформуванню цього державного монополіста знову відкладено у часі. Аби забезпечити своїх клієнтів добривами, ми рухаємося у ті регіони, де ПАТ «Укрзалізниця» має складнощі з доставкою товару», – зазначив Сергій Рубан. На сьогодні група компаній оперує парком в 150 цистерн для перевезення рідких добрив – найбільшою кількістю таких ємностей в Україні.

  Компанія вкладає кошти не лише в розширення виробництва, а й інвестує у розвиток технологій та обладнання, аби не залежати від зовнішніх постачальників. «Усе програмне забезпечення, 99% устаткування і всі технології – є власною розробкою і виготовляється групою Grossdorf, ми самі будуємо наші заводи, і самі їх експлуатуємо. Окрім насосів, все устаткування – українського виробництва», – додає комерційний директор.

  Також у групі компаній продовжують диверсифікувати канали постачання сировини. Переважно імпортують з Узбекистану, але є домовленості про регулярні постачання з Литви, Білорусі, Казахстану та пропрацьовають країни Близького Сходу, Африки та Туркменістан.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: