ГОЛОВНЕ

Промислове поголів’я свиней відновило позиції

22.10.2018 14:16
 • Чисельність промислового поголів’я свиней в Україні відновилося до рівня 2017 року за три квартали 2018 року. Так, станом на початок жовтня сільськогосподарські підприємства утримують 3,43 млн свиней. Про це повідомила прес-служба Асоціації «Свинарів України».

  Повідомляється, що це відповідає  кількості тварин, зафіксованій на відповідну дату минулого року.

  «Упродовж трьох чвертей поточного року виробники свинини збільшили чисельність утримуваного поголів’я на 4% чи 133 тис. свиней. Такі зміни відбулися, як завдяки поступовому відновленню потужностей операторів Харківщини (плюс 66% чи 38 тис. гол. у порівнянні з жовтнем 2017 року), так і за рахунок приросту поголів’я свиногосподарств у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій (плюс 45 тис. голів сукупно, відповідно). Загалом, приємно відзначити, що більш ніж половина областей не зменшили кількість утримуваного поголів’я у порівнянні з початком року, а відхилення чисельності поголів’я у решти, за винятком Одеської та Рівненської областей, не перевищує 10%», – заявили в асоціації.

  При цьому, якщо на Рівненщині зменшення промислового поголів’я на 17% відбилося на загальній його чисельності лише шеститисячним скороченням, то на Одещині сільськогосподарські виробники утримують на третину чи на 38 тис. свиней менше  ніж роком раніше.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: