ГОЛОВНЕ

Врожай зернових цього року стане рекордним

22.10.2018 12:58
 • Міністерство аграрної політики і продовольства України знову переглянуло оцінку врожаю 2018 року в бік збільшення. Виробництво зернових тепер очікується на рівні 64 млн. т. Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк, повідомляє прес-служба відомства.

  «В результаті дощів ми маємо дуже хороші показники за кукурудзою. І на сьогодні готовий озвучити сміливий прогноз, що валовий збір зернових у нас буде 64 млн тонн. Це другий результат в історії після позаторішнього рекорду в 66 млн тонн», – зазначив перший заступник міністра.

  Прогнозується, що експорт зернових складе 42,5 млн. тонн, але досягнення цього показника багато в чому залежить від здатності «Укрзалізниці» оперативно вирішити поточні логістичні проблеми і забезпечити ритмічну поставку зерна в порти.

  Оцінка врожаю 2018 року зросла, незважаючи на рекордну погодну турбулентність: через пізнє танення снігу посівна замість двох місяців тривала один, після чого настав посушливий травень, який змінився дощовим літом. Зростання врожаю забезпечила група пізніх зернових.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: