ГОЛОВНЕ

Мисливці хочуть і далі полювати на лося і не вірять, що він вимираючий вид

22.10.2018 12:25
 • Мисливці оскаржили в Окружному адміністративному суді Києва рішення Міністерства екології про внесення лося до Червоної книги і відповідно заборони полювання на нього. Про це повідомила прес-служба Київського еколого-культурного центру (КЕКЦ).

  «Браконьєрські-мисливське лобі знову жадає крові лосів. Мисливці подали в суд на Міністерство екології та Національну Академію наук України, бажаючи скасувати наказ міністра (Остапа – ред.) Семерак про внесення лося до Червоної книги. Вони хочуть вбивати лося. Їм глибоко наплювати, що чисельність тваринного за останні 20 років різко скоротилася», – йдеться в повідомленні.

  Згідно оприлюдненій КЕКЦ копії постанови Окружного адміністративного суду Києва щодо прийняття позову до розгляду, автором подання виступає товариство з обмеженою відповідальністю «Метос». Згідно з реєстром юридичних осіб дане підприємство спеціалізується на мисливстві, відловлюванні тварин і надані пов’язаних із ними послуг.

  Підставою для звернення з позовною заявою до суду стала, на думку позивача, «необґрунтованість рішення про внесення лося європейського до Червоної книги України, відсутність підстав для його прийняття та необхідність проведення додаткового якісного обліку чисельності даного виду».

  При цьому суд вирішив, що позовна заява і додані до неї документи є «достатніми для відкриття провадження у справі». Початок засідання призначений 24 вересня 2018 року на 13.50.

  Нагадаємо, що в Україні життя лося оцінили за ціною половини однокімнатної квартири у Києвa.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: