НОВИНИ

У Бердянську продають зерновий термінал Agria

21.10.2018 14:18
 • У Бердянському морському порту (Запорізька область) продається 100% корпоративних прав на зерновий термінал Agria. Про це повідомляє elevatorist.com.

  Площа термінала складає 3 га, а потужності зі зберігання зерна – 12 тис. тонн. Підприємство має власний ваговий комплекс, лабораторію, радіологічний контроль і залізничну гілку.

  Раніше повідомлялося, що експортери українського зерна найближчим 10 років будуть потребувати збільшення морських перевалочних потужностей, оскільки потенційно аграрії здатні подвоїти врожайність зернових. Таку думку висловив президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачов.

  «Україна ще навіть наполовину не використала потенціал з вирощування зернових. У нас вирощуються в середньому 4 т пшениці і трохи більше 5 т кукурудзи з гектара. При тому, що в США середня врожайність кукурудзи 11 т, а у Франції середня врожайність пшениці – 8 т з гектара. І у нас є всі передумови вирощувати не менше, ніж ці країни. Таким чином, можна сказати, що на тих же площах ми можемо вирощувати в два рази більше», – сказав експерт.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: