НОВИНИ

Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою можуть переглянути

21.10.2018 13:35
 • Розпочала роботу Спільна комісія з імплементації Угоди про вільну торгівлю України і Канади, яка, зокрема, допоможе, більш глибоко проаналізувати дію угоди та поліпшити її ефективність. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook перший віце-прем’єр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

  “Провів перше засідання Спільної комісії з імплементації Угоди про вільну торгівлю. За підсумками року роботи Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада бачимо суттєве зростання експорту як товарів так і послуг, відтак слід посилювати подальші можливості реалізації угоди”, – пише Кубів.

  “Українські та канадські експерти мають детально проаналізувати результати річної роботи Угоди, обмінятися загальним баченням про вільну торгівлю як товарами, так і послугами, які формують значну частку в експорті обох наших країн”, – додав перший віце-прем’єр.

  Раніше Кубів розповідав, що двосторонній товарооборот Україна-Канада у 2017 році зріс на 42%, в тому числі експорт українських товарів до Канади зріс на 74,4%. У 2018 році – за 5 місяців експорт зріс ще на 37,1%.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: