НОВИНИ

Glencore продає два хлібокомбінати в Україні

21.10.2018 12:21
 • Швейцарський сировинний гігант Glencore вирішив продати два українських хлібокомбінати. Аграрна торгова компанія планує придбати частку в статутному капіталі Березинського і Кулевчанського комбінатів хлібопродуктів (Одеська область). Про це повідомляється на сайті Антимонопольного комітету України.

  «Угода забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління обох комбінатів», — йдеться у повідомленні.

  Власником 94,3% Березинського КХП та 89,3% Кулевчанського КХП є «дочка» швейцарського сировинного трейдера Glencore International, компанія Renaisco BV (Ренеско Б.В.).

  Раніше повідомлялося, що швейцарська компанія Glencore International – один з найбільших в світі сировинних трейдерів – продовжила поступовий вихід з сільського господарства продажем в Україні сільськогосподарських активів.

  Операція з продажу Glencore своїх 75%-их пакетів акцій в 10 агропідприємствах власникам Епіцентру подружжю Олександру та Галина Герега увійшла в ТОП-5 угод M & A в Україні в минулому році за оцінкою компанії KPMG. Вартість продажу оцінюється в 55 млн. доларів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: