НОВИНИ

Українські аграрії скаржаться на неякісні добрива з Росії

21.10.2018 11:34
 • До України, незважаючи на санкції, продовжують завозити та продавати російські добрива. За словами аграріїв, через ці добрива знижується врожайність культур, пише gazeta.ua.

  «Як завозили, так і завозять. Нічого не змінюється, незважаючи на санкції. Везуть на Білорусь чи ще кудись і під іншим видом переадресовують. Упаковка та ж, просто реєстрація інакша. Уже багато випадків чув про недобори врожаю. А все тому, що маніпулюють якістю. Наприклад, додають більше глини, менше — корисних речовин. Ось і виходить. І таких випадків дуже багато», — розповів виданню Андрій, фермер з Київщини.

  На думку фахівців проблема полягає в недостатньому контролі зі сторони держави. Про це розповів Володимир Гудзенко, заступник директора з наукової діяльності «Миронівського інституту пшениці».

  «Тут питання треба вивчати й аналізувати. Підробки можуть бути у будь-якої компанії, і таке трапляється — це варто визнати. Інша справа, чи ведеться якась державна статистика і чи існує державний контроль?», — говорить науковець.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: