НОВИНИ

Україна введе ризикоорієнтований контроль імпорту продуктів

21.10.2018 10:23
 • Найближчим часом в Україні запровадять ризикоорієнтований контроль при імпорті харчових продуктів. Про це заявив голова Державної служби з питань безпеки споживання харчових продуктів і захисту споживачів Володимир Лапа, повідомляє прес-служба відомства.

  Зокрема Держпродспожислужба веде роботу по розробці ряду підзаконних актів, метою яких є впровадження ризикоорієнтованого підходу при поставках в країну зарубіжної продовольчої продукції.

  «Вже пройшло узгодження в центральних органах виконавчої влади методики встановлення періодичності контролю, і найближчим часом відповідний наказ Мінагроолітики буде спрямований на державну реєстрацію до Мін’юсту», — уточнив він.

  За словами Лапи, прийняття проекту зазначеного нормативного документа дозволить чітко регламентувати види контролю, які може застосовувати компетентний орган до вантажів з об’єктами санітарних заходів, що ввозяться на територію України, підвищити ефективність державного контролю, зменшити навантаження на суб’єктів господарської діяльності, а також в цілому поліпшити ефективність державного контролю та підвищити безпеку продуктів харчування, що надходять до українських споживачів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: