НОВИНИ

США хочуть купувати більше березового соку з України

21.10.2018 07:38
 • Нещодавно Волинь відвідали представники американської компанії з метою налагодити нові домовленості та розширити двосторонню співпрацю у поставках органічного березового соку «Цуманським консервним заводом». Про це йдеться у повідомленні Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, пише Аgroportal.

  «Американська компанія вже не перший рік є партнером консервного цеху ДП «Цуманське ЛГ». Органічний сік, який виготовляється на Волині за особливою рецептурою, здобув популярність серед населення Америки, де нині побутує культ здорового харчування», — розповіли в управлінні.

  Березовий сік з Волині розповсюджується у фітнес-центрах та закладах оздоровлення як особливо поживний та корисний напій, зазначається у повідомленні.

  «Гості з-за океану не приховують, що нині американський споживач по-доброму «схиблений» на якості продукції, яку споживає. Кожен товар, перш ніж потрапити у споживчий кошик американського покупця, проходить ретельне вивчення не лише на його склад, а й на вміст мікро- та макроелементів. Ще одна головна вимога, без чого експорт соку до Америки взагалі неможливий, відсутність цукру», — уточнили в управлінні лісового та мисливського господарства Волині.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: