Гнідавський цукровий завод експортуватиме жом

19.10.2018 11:26
 • Переговори ведуться з польською проектною організацією, яка має підготувати відповідний проект. Сьогоднішня реконструкція, що проходить на Гнідавському цукровому заводі, передбачає всі можливості для реалізації: подачу жому на сушильну установку, будуть встановлені відповідні транспортери під преси і відкриття другої лінії.

  «Майбутня сушильна установка буде розміщена компактно поблизу іншого необхідного обладнання. Туди вже проводять всі необхідні комунікації, бо, будуючи сьогодні, ми думаємо про завтрашній день», — запевнив заступник голови правління з питань інвестицій Гліб Галькевич.

  На сушильній установці жом сушиться до 90% сухих речовин, гранулюється, що є стабільним продуктом, який можна експортувати за кордон. На підприємстві розповідають, що  планують перейти на такий рівень роботи заводу як у Польщі, Німеччині, коли практично на території заводу жому не буде.

  «Така модернізація, яку з року в рік проводить Гнідавський цукровий завод, є частиною перспективного плану, затвердженого з метою повного розвантаження полів фільтрації та в перспективі їх закриття», — відзначили на підприємстві.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: