На запорізький врожай напали гризуни

19.10.2018 09:30
 • За результатами проведеного моніторингу фітосанітарного стану сільськогосподарських угідь на території Запорізької області виявлені численні вогнища поширення та розвитку мишоподібних гризунів.

  Через сприятливі погодні умови та достатню кормову базу повсюди в області створилися передумови до зростання щільності та популяції гризунів. В подальшому очікується інтенсивне заселення мишоподібними гризунами посівів озимого ріпаку, озимих зернових і багаторічних трав.

  З метою недопущення пошкодження посівів гризунами, аграріям рекомендують проводити систематичне обстеження посівів. При наявності трьох і більше жилих колоній гризунів на 1 гектар посівів зернових та п’яти і більше жилих колоній у багаторічних травах фахівці радять провести комплекс захисних заходів відповідно до регламентів застосування біологічних та хімічних препаратів, норм та санітарних правил.

  На даний час фахівці відділів фітосанітарного напряму проводять планові систематичні обстеження сільськогосподарських угідь області на предмет шкодочинності гризунів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: