Українські комбайни і трактори не відповідають вимогам по локалізації техніки

18.10.2018 14:30
  • «Найпопулярніші у аграріїв — трактори класу МТЗ-80.  Вони  у нас практично не виробляються і не підпадають під рівень місцевої локалізації. Чому ставимо локалізацію, яка не може бути  виконана (35-40%)? Якби була 20-25% частка локалізації, то могло би бути. За визнанням самого власника ХТЗ, то й ХТЗ не підпадає під рівень локалізації.  Я не кажу вже про комбайн Skif та іншу техніку.  Начебто підтримка є, але ми б хотіли, щоб не пан Гіршфельд ділив аграрні гроші», — наголосив Новіков.

    За його словами, аграрні гроші мають ділити самі аграрії, і вони хочуть купувати  вітчизняну техніку, яку самі обирають. «Тож саме аграрії мають визначатися з рівнем локалізації. Треба підійти до цього питання гнучкіше, щоб особливо малі та середні аграрії мали доступ до цієї техніки».

    Водночас, за словами фахівця, в Україні поки що не виробляється сільгосптехніка найвищого світового рівня. Саме тому увага має концентруватись на виготовленні її вузлів, запчастин, комплектуючих, а також залученні іноземних компаній для створення виробничих потужностей в Україні.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: