На Дніпропетровщині садівники відмовились збирати урожай яблук

18.10.2018 12:58
 • Згідно з інформацією, отриманою Nikopolnews, яблук вродило стільки, що гілки під ними ломляться. За словами садівників, переробники користуються ситуацією і пропонують за кілограм яблук лише одну гривню. Така ціна збиткова для садівників. Незважаючи на те, що серце обливається кров’ю, швидше за все їм доведеться просто залишити плоди на деревах.

  В обласній асоціації садівників констатують, що нинішній врожайний рік в черговий раз довів, що садівнича галузь нікому не потрібна і що ми абсолютно не вміємо розумно розпоряджатися своїми багатствами.

  З таким успіхом зовсім скоро в Україні не залишиться садів.

  «За гривню віддавати яблука ми не хочемо. Відвезти їх переробнику, кілька діб вбити на дорогу, понести транспортні витрати і за це отримати гроші. А треба ж ще людям заплатити за збір врожаю. Кого-небудь в поле ми не відправимо, адже зараз суцільні перевірки підприємців. За одного неоформленого співробітника можна отримати штраф понад 100 тисяч гривень. При такій ситуації я не здивуюся, що тонни яблук залишаться на деревах, а коли впадуть – стануть перегноєм », – пояснив Олексій Стаценко, директор ТОВ« Придніпровський »Нікопольського району.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: