«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» збільшують свою присутність на ринку Німеччини

17.10.2018 12:16
 • У стаціонарній експозиції компанія презентувала коротку дискову борону-лущильник ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів. У лінійці Дукат реалізований цілий комплекс унікальних конструкторських рішень, виконаних з урахуванням потреб європейського ринку.

  Залежно від виду грунту і типу грунту машини можуть комплектуватися змінними катками п’яти конфігурацій. За рахунок пружинного 3-D стійки і певних кутів нахилу диска знаряддя забезпечують стійку роботу на задану глибину з чудовим мульчирующим ефектом. Крім того, техніка має оптимальну транспортну ширину.

  Підводячи підсумки участі в Landwirtschaftliches Hauptfest, директор з продажу Агродівізіона Едуард Чудопалов повідомив, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» досягли низки попередніх домовленостей з потенційними партнерами. «Ми домовилися про співпрацю з найбільшим європейським дистриб’ютором Мінського тракторного заводу (МТЗ) – компанією« BELARUS », що володіє розгалуженою дилерською мережею. Найближчим часом ми підпишемо дистриб’юторський договір. Передбачається, що в подальшому «BELARUS» буде представляти продукцію «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» на території Німеччини», – говорить він. – Ми плануємо розширити географію присутності і продемонструвати нашу техніку на виставкових заходах північних і східних регіонів держави. У лютому з новим дилером ми намітили спільну участь в одній з наймасштабніших німецьких виставок в Лейпцігу ».

  Едуард Чудопалов також зазначив, що ринок Німеччини дуже перспективний, країна відрізняється за характеристиками грунтів та контурності полів і «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» є, що запропонувати німецький аграріям.

  «Ми орієнтовані на всю Німеччину, і мають намір закріпитися на цьому ринку як надійний виробник сільгосптехніки. З сегмента Дукат великий потенціал у борін з шириною захвату від 3 до 6 метрів. Ми також будемо розвивати серію зубопружінних борін ЛІРА, на яку сьогодні у європейських фермерів є попит », – підкреслив він.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: