Американці розробили програму, здатну передбачати врожайність на будь-якому полі

17.10.2018 08:15
 • Агрограф, за словами розробників, є унікальним за своєю точністю ПО, здатним визначати рівень врожаю в межах окремо взятого поля.

  «Ми хотіли використовувати одиницю виміру, яку використовують фермери, — пояснює співзасновник Джеймс О’Брайен, — Якщо ви вирощуєте кукурудзу в Айові або у вас є ферма броколі в Англії, ви засновуєте свою прибутковість в рамках певного поля».

  Його партнер по стартапу Мутлу Оздоган до цього вже працював з використанням супутникових даних для зіставлення і моделювання іригаційних систем. Разом з О’Брайеном вирішили монетизувати ідею розрахунку врожайності. При цьому сама ідея передбачення врожайності в АПК не нова, тому стартап Агрограф більше призначений для страховиків і дистриб’юторів зернових культур, ніж самих фермерів. Останні ж отримують схожий результат за рахунок використання технологій точного землеробства.

  «Компанії, що працюють з виробниками, не мають такої ж міри розуміння даних, як самі фермери. Прогнози на врожайність сільськогосподарських культур часто засновані на звітах окремих ферм з невеликою кількістю коштів незалежної перевірки», — зазначає О’Брайен.

  Нещодавно стартап отримав $ 500 тис. інвестицій, тепер команда буде фокусуватися на масштабуванні і наданні свого продукту клієнтам.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: