У Раді відмовились покращувати програму держпідтримки аграріїв на 2019 р

16.10.2018 13:49
 • «Нажаль всі наші поправки і ті, що мої колеги пропонували, не були сприйняті за два засідання бюджетного комітету по робочим групам… Не одна з цифр не була сприйнята і не було внесено майже ні однієї зміни», – повідомив депутат, зазначивши, що всього різними групами депутатів було подано близько сотні правок до держбюжжету в частині програми держпідтримки аграріїв.

  За його словами, основне засідання бюджетного комітету з питання державної підтримки аграріїв у держбюджеті на 2019 рік має відбутися у середу, перед передачею законопроекту на розгляд парламенту, запланованого на четвер.

  «Завтра комітет бюджетний, після двох підкомітетів, туди підуть багато аграрних депутатів. У нас трохи різні підходи, але усіх нас турбує одне питання, чи будуть внесені зміни перед тим, як занесуть документ в зал. В зал він має попасти у четвер на перше читання», – повідомив депутат.

  Раніше Кабінет міністрів України затвердив проект державного бюджету на 2019 рік, який передбачає загальний об’єм державної підтримки аграрного сектору на рівні 6,9 млрд. гривень. Документ для вступу в силу має бути затверджений Верховною радою України та підписаний президентом.

  Нагадаємо, голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник заявив, що згідно з дослідженням із «фермерського мільярда» держпідтримки у цьому році не використаножодної гривні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: