Київський міжнародний економічний форум!

13.10.2018 01:28
 •  

  Не пропустіть 5-й Київський міжнародний економічний форум!

   

  Київський міжнародний економічний форум – один із наймасштабніших бізнес-заходів в Україні, який виконує роль комунікаційної платформи для налагодження зв’язків між іноземними інвесторами, українським бізнесом і представниками влади.

   

  18–19 жовтня КМЕФ уже п’ятий рік поспіль збере разом у Києві: економістів зі світовим ім’ям, іноземних і вітчизняних лідерів думки, бізнесменів, державних діячів, представників міжнародних компаній та інвестиційних фондів, політиків і дипломатів для обговорення питань, ключових для української економіки.

   

  Головною темою цьогорічного КМЕФ стане майбутнє у високотехнологічному світі.  Тому, крім традиційних дискусій про розвиток економіки, промисловості, фінансової системи та освіти, велика частина форуму буде присвячена найновітнішим технологіям, у тому числі штучному інтелекту, роботизації, блокчейну та їхньому впливу на бізнес і суспільство. Також на КМЕФ буде облаштовано виставкову зону площею понад 1000 кв. м., до якої запрошуються хай-тек-компанії.

   

  На учасників КМЕФ чекають дискусії про стратегії та інструменти конкурентоспроможності, наслідки торгових війн, інвестиційну привабливість, а також упровадження найсучасніших технологій в промисловості, банківський та аграрній сферах тощо.

   

  Детальна інформація на сайті форуму: http://forumkyiv.org/

   

  Контакти:

  Придбання квитків: +380 44 496 3036; nfo@forumkyiv.org

  Преса: +380 93 924 1492+380 50 308 0902; alesya.stokovskaya@o2pr.com.ua

  Організаційний комітет:+380 44 496 3036; info@forumkyiv.org

   

  “Задля участі у форумі до Києва завітають численні делегації потенційних інвесторів, щоб ознайомитися з бізнес-можливостями України. Таким чином, КМЕФ та Kyiv Investment Week реально впливатимуть на поліпшення репутації України у світі”, – коментує голова оргкомітету КМЕФ Юрій Пивоваров.

   

   

  Київський міжнародний економічний форум – головний захід Kyiv Investment WeekКиївський міжнародний економічний форум будує успішне майбутнє шляхом об’єднання людей, які мають бажання та можливості змінювати світ на краще!

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: