Кабмін обіцяє доступні кредити малому та середньому бізнесу | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Кабмін обіцяє доступні кредити малому та середньому бізнесу

agraryy.jpg

Вже найближчим часом Уряд України запропонує малому та середньому бізнесу систему доступних кредитів. Про це розповіла віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей», повідомляє Укрінформ.

«Зараз ведемо на фінальній стадії перемовини з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄББР), який через державні та деякі приватні банки надаватиме довготривалі доступні кредити, не прив'язані до курсу валют. Це буде дуже привабливо для малого та середнього бізнесу, такий доступ до дешевого кредитування, який держава сама поки що не може запропонувати. Тому ми шукаємо зовнішні ресурси, щоб зробити це», — зазначила віце-прем'єр.

Вона також назвала ще один зовнішній проект із допомоги малому та середньому бізнесу від ЄС. Його суть полягає в тому, що у різних областях створять 15 центрів, які надаватимуть консультативну допомогу щодо створення бізнес-планів, налагодження бізнесу згідно з європейськими стандартами.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.