На Волині будують молочний комплекс для сотней корів | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

На Волині будують молочний комплекс для сотней корів

91ecd2a0ef531ef8842afa94f5a65603.jpg

Директор департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації Юрій Горбенко з робочим візитом відвідав ФГ «Перлина Турії» Турійського району, зокрема побував на будівництві першої черги молочного комплексу, передає agrinews.

Будівництво комплексу почалося в 2018 році в селі Задиби. В даний час завершується будівництво корівника, проектною потужністю на 280 голів, галереї, молочного блоку і лагуни. Орієнтовна вартість будівництва складає 15 млн. Гривень. Новинкою є те, що доїльний зал буде обладнаний доїльної установкою типу карусель на 24 голови шведської фірми De Laval.

Господарством закуплено 166 голів нетелей зарубіжної селекції (Німеччина, Польща), за які з державного бюджету частково відшкодовано 3,2 млн. Гривень. Для комплектації молочного комплексу планується закупити ще 100 голів нетелей зарубіжної селекції. Таким чином молочний комлекс буде укомплектований закупленим високопродуктивним поголів'ям з Німеччини та Польщі.

На фермі буде створено 50 робочих місць. Даний об'єкт буде введений в експлуатацію в листопаді місяці поточного року.

Паралельно будується друга черга молочного комплексу, корівник на 280 голів і приміщення для сухостою і телят. Об'єкт планується ввести в експлуатацію в 2019 році, довівши поголів'я корів до 660 голів, загальне поголів'я - до 2 000 тисяч голів ВРХ.

У разі успішного завершення будівництва і введення в еклсплуатацію, господарство буде претендувати на часткове відшкодування його вартості з державного бюджету.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.