Правоохоронці намагаються вкрасти зерно на $0,5 млн з терміналу в Одеській області | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Правоохоронці намагаються вкрасти зерно на $0,5 млн з терміналу в Одеській області

thumb.jpeg

Правоохоронці через викривленн рішення суду намагаються викрасти 3 тисячі тон пшениці вартістю 500 тисяч долларів з терміналу Risoil S.A. в Одеській області. Про це повідомила ГО «Бізнес варта».

«Маскі-шоу», викривлення рішення судів, правоохоронці у цивільному одязі, які не представляються, листи «щастя», пресування журналістів – все це заради того, щоб вивезти з терміналу Risoil S.A. (м. Чорноморськ, Одеська область) більше ніж 3 тисячі тон пшениці, орієнтовною вартістю більше 500 тис. дол. Принаймні, таке рішення першим спадає на думку, коли дізнаєшся про надмірну увагу правоохоронців до цього підприємства протягом останнього місяця», - йдеться в повідомлені «Бізнес-Варти» у Facebook.

Повідомляється, що «маючи жодних законних підстав вони блокують діяльність терміналу, постійно намагаються підігнати вантажівки, аби наповнити їх зерном, що зберігається  Risoil S.A».

За даними громадської організації, крім того «Генеральна прокуратура надіслала листи митникам та прикордонникам, аби ті зробили все, щоб термінал не працював».

«Безпідставний тиск з усіх боків... «Бізнес-Варта» направила звернення до Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро з вимогою розібратися з безпрецедентною діяльністю правоохоронців Одещини», - повідомили в «Бізнес-Варті».

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.