Правоохоронці намагаються вкрасти зерно на $0,5 млн з терміналу в Одеській області

11.10.2018 09:45
 • «Маскі-шоу», викривлення рішення судів, правоохоронці у цивільному одязі, які не представляються, листи «щастя», пресування журналістів – все це заради того, щоб вивезти з терміналу Risoil S.A. (м. Чорноморськ, Одеська область) більше ніж 3 тисячі тон пшениці, орієнтовною вартістю більше 500 тис. дол. Принаймні, таке рішення першим спадає на думку, коли дізнаєшся про надмірну увагу правоохоронців до цього підприємства протягом останнього місяця», – йдеться в повідомлені «Бізнес-Варти» у Facebook.

  Повідомляється, що «маючи жодних законних підстав вони блокують діяльність терміналу, постійно намагаються підігнати вантажівки, аби наповнити їх зерном, що зберігається  Risoil S.A».

  За даними громадської організації, крім того «Генеральна прокуратура надіслала листи митникам та прикордонникам, аби ті зробили все, щоб термінал не працював».

  «Безпідставний тиск з усіх боків… «Бізнес-Варта» направила звернення до Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро з вимогою розібратися з безпрецедентною діяльністю правоохоронців Одещини», – повідомили в «Бізнес-Варті».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: