У США відкрилася перша роботизована ферма | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

У США відкрилася перша роботизована ферма

v-ssha-otkrylas-pervaya-robotizirovannaya-ferma-1.jpg

Ангус (Angus) не схожий на звичайного фермера, це скоріше гігантський, слухняний прямокутник, сконструйований для підйому 800-кілограмових контейнерів, наповнених водою і саджанцями, які робот передає механічному помічникові, передає zerno-ua.

Друга машина нагадує гігантську руку з двома камерами, встановленими поруч з захватними пальцями.

Два цих робота були побудовані Iron Ox. Протягом 3 років компанія працювала над їх створенням. І вже з початку жовтня вони офіційно працюють на першій в країні роботизованою фермі, розташованій в Північній Каліфорнії.

Перед початком проектування роботів їх творці Брендон Олександр і Джон Бінні вирішили опитати фермерів на предмет основних проблем, з якими стикаються аграрії. Основною проблемою виявилася нестача робочої сили.

Згідно з опитуванням 767 фермерів, проведеного Каліфорнійської федерацією фермерських господарств, опитаних в 2017 році, 55% аграріїв повідомили про брак робочої сили, і ця цифра була ближче до 70% для тих, хто покладався на сезонних працівників. Багато підвищували заробітну плату в спробі залучити робітників, але 33% фермерів заявили, що вони також вдаються до автоматизації виробництва.

На будівництво Iron Ox Олександр і Бінні витратили лише $ 6 млн. Iron Ox є приміщення площею 8 000 квадратних футів з гладким залитим бетоном, це закрита зона, заповнена інженерами, біологами і їх комп'ютерами.

Метою Iron Ox є створення масштабної автоматизованої ферми, на якій будуть вирощуватися овочі. Дослідний зразок автоматизованої ферми компанії складається з декількох десятків контейнерів, в яких зелень і салати, такі як салат латук, базилік, тосканская калі і сурпека весняна, вирощуються в живильному водяному розчині. Незважаючи на свої розміри, контейнери можуть бути розташовані близько один до одного, так як Ангус може маневрувати, пересуваючись по рядах і збирати потрібні салати і зелень.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.