У США відкрилася перша роботизована ферма

11.10.2018 08:50
 • Друга машина нагадує гігантську руку з двома камерами, встановленими поруч з захватними пальцями.

  Два цих робота були побудовані Iron Ox. Протягом 3 років компанія працювала над їх створенням. І вже з початку жовтня вони офіційно працюють на першій в країні роботизованою фермі, розташованій в Північній Каліфорнії.

  Перед початком проектування роботів їх творці Брендон Олександр і Джон Бінні вирішили опитати фермерів на предмет основних проблем, з якими стикаються аграрії. Основною проблемою виявилася нестача робочої сили.

  Згідно з опитуванням 767 фермерів, проведеного Каліфорнійської федерацією фермерських господарств, опитаних в 2017 році, 55% аграріїв повідомили про брак робочої сили, і ця цифра була ближче до 70% для тих, хто покладався на сезонних працівників. Багато підвищували заробітну плату в спробі залучити робітників, але 33% фермерів заявили, що вони також вдаються до автоматизації виробництва.

  На будівництво Iron Ox Олександр і Бінні витратили лише $ 6 млн. Iron Ox є приміщення площею 8 000 квадратних футів з гладким залитим бетоном, це закрита зона, заповнена інженерами, біологами і їх комп’ютерами.

  Метою Iron Ox є створення масштабної автоматизованої ферми, на якій будуть вирощуватися овочі. Дослідний зразок автоматизованої ферми компанії складається з декількох десятків контейнерів, в яких зелень і салати, такі як салат латук, базилік, тосканская калі і сурпека весняна, вирощуються в живильному водяному розчині. Незважаючи на свої розміри, контейнери можуть бути розташовані близько один до одного, так як Ангус може маневрувати, пересуваючись по рядах і збирати потрібні салати і зелень.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: