У родичів провідної аграрної громадської організації пройшли масштабні обшуки

09.10.2018 15:49
 • «Мені зателефонували мої родичі перелякані у сльозах і повідомили про те, що відбуваються обшуки згідно рішення Печерського районного суду міста Києва», – повідомив Дикун.

  За його словами, обшуки проводили 25 старших слідчих із 7 областей України.

  «Чому вони це роблять мені важко сказати, вони намагаються прив’язати це до моєї діяльності у міністерстві у 2014 році, що вони шукають мені також не відомо. Але цілком очевидним є те, що це тиск на громадську організацію (ВАР – ред.), яка сьогодні має активну позицію у захисті своїх членів у питанні рейдерства, має жорстку позицію по державному бюджету у питанні аграрної підтримки», – відзначив він.

  Дикун додав, що такі дії правоохоронців його «не лякають, а смішать».

  Як повідомив Agronews адвокат Дикуна Дмитро Лошаков, обшуки пройшли в рамках кримінальної справи за фактом укладення договору на спільний обробіток землі ще у 2014 році, коли Дикун займав посаду заступника міністра в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

  «Але ще в травні місяці по цій справі Дикуном були надані вичерпні покази, що вони хотіли знайти в жовтні не зрозуміло. Тому на мій погляд цей обшук – це просто привід, щоб тиснути на конкретну людину», – відзначив адвокат.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: