Прес-конференція: «Російська гречка на українських прилавках як елемент гібридної війни. За кілька років Україна не буде вирощувати гречку»

05.10.2018 21:38
 • ВАР проведе прес-конференцію на тему:«Російська гречка на українських прилавках як елемент гібридної війни. За кілька років Україна не буде вирощувати гречку».

  Країна-агресор навмисно продає неякісну гречку на українському ринку за демпінговими цінами, тим самим знищуючи економічну мотивацію у вітчизняних аграріїв надалі вирощувати цю культуру. Уже в цьому році через інтервенцію неякісної крупи з Росії площі під посівами гречки скоротилися майже вдвічі (до 100 тис. га з 184 тис. га в 2017 році). Наступного року аграрії, які спеціалізуються на вирощуванні гречаної крупи, прогнозують ще більше скорочення посівних площ – до 40-50 тис. га. У свою чергу, скорочення посівів гречки негативно позначиться на вітчизняній галузі бджільництва, оскільки заміні цій культурі як медоносу не існує.

  У прес-конференції візьмуть участь голова ВАР Андрій Дикун (Andriy Dykun); учасник ВАР, виробник гречки Николай Малиенко. Крім того, до участі запрошені представники заводів-переробників гречаної крупи та бджолярі.

   

  Детальніше: https://bit.ly/2CsqJAS

  Для акредитації ЗМІ звертайтесь за телефоном: +38 093 105 96 12, контактна особа – Надія Бурбела.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: