Аграрний Форум «AgroVin2018»

05.10.2018 21:25
 • Аграрний Форум «AgroVin2018» найбільша подія центральної України у сфері АПК, що об’єднає власників та топ-менеджмент агропромислових підприємств, виробників і постачальників техніки, найкращих фахівців у сфері інноваційних технологій та систем захисту в сільському господарстві.

  Це майданчик для відкритого діалогу, обміну думками, досвідом та налагодження ділових контактів. Можливість розглянути досвід підтримки агропромислового сектору, ознайомитися з міжнародними програмами підтримки агротоваровиробників та вивчення перспектив розвитку суміжних галузей.

  Обговоримо питання:

  – оренда/купівля/продаж землі
  – кооперація та експорт
  – фінансування та інвестиційні програми
  – впровадження сучасних технологічних рішень
  – інноваційне садівництво та біотехнології

  Програма передбачає панельні дискусії, виступи від провідних фахівців України та міжнародних партнерів. Лише актуальні новини, сучасні технології та інструменти, що сприятимуть зростанню та розвитку вашого бізнесу, контакти, що виведуть ваше підприємство на новий рівень.

  Деталі на сайті: https://agro.vn.ua/
  Обов’язкова реєстрація до 18 жовтня 2018 р. за посиланням: 
  https://form.jotformeu.com/82263103146346

  Організаторами Форуму є Центри підтримки бізнесу, основані на базі Вінницький Клуб Ділових Людей та ГО “Нова економічна політика”, м. Хмельницький, за підтримки та фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи #EU4BusinessЄвропейського Союзу.

  Вартість участі для 350 відібраних підприємців повністю покриває ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).

  Детальна інформація за телефоном:
  +380975058050, bsc.vinnytsia@gmail.com

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: