На Одещині суперечку за врожай кукурудзи владнали за допомогою автоматників

05.10.2018 13:53
 • За даними видання, між компаніями вже тривалий час продовжується господарський конфлікт за права користування земельною ділянкою площею 55 гектарів в районі села Орлівка.

  Повідомляється, що раніше цю землю обробляв кооператив «Буджак», керівництво якого стверджує, що «сплачує за цю землю всі податки». Однак ніби без згоди керівництва кооперативу, у цьому році поле було засіяне кукурудзою ПП «Влахас». Керівництво «Буджака» написало раніше про це заяву до поліції.

  У той же час, йдеться у статті, за даними Ренійської райадміністрації, компанія ПП «Влахас» взяла землю у «Буджака» в суборенду, однак в майбутньому між сторонами виник господарський конфлікт, який місцева влада рекомендувала владнати у суді. Однак, коли настав час збирати врожай протистояння між сторонами загострилось. За даними районної поліції, 3 жовтня до чергової частини надійшло кілька заяв про спробу крадіжки кукурудзи з поля невідомими, а також про наявність у присутніх вогнепальної зброї.

  Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце подій, виявила у двох громадян дві одиниці зброї. Власники зброї надали дозвіл на право зберігання та носіння нарізних карабінів. Згодом, дані були звірені – порушень не виявлено. Також за словами слідчого на місці конфлікту виявлений, оглянутий і вилучено пістолет за зовнішніми ознаками схожий на газовий, який спрямований на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень за трьома статтями: за статтею 129 Кримінального кодексу України «Погроза вбивства», за статтею 263 «Незаконне поводження зі зброєю» і за статтею 356 «Самоуправство».

  У той же час, за словами очевидця конфлікту –депутата Ренійської районної ради Сергія Арабаджи, «на поле приїхали два «Джипа» з одного вийшли два озброєних вогнепальною зброєю чоловіки». Коли чоловік «просив прибрати автоматників», один з них попередив, що в разі наближення «стрілятиме по ногах або на враження». Після – свідок викликав поліцію. При цьому Арабаджа повідомив, що «збройна сторона встигла підмінити зброю, оскільки машина з місця конфлікту на деякий час від’їжджало».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: