АГРОФОТО

У Рівному відкрився новий дилерський центр TITAN MACHINERY

05.10.2018 09:58
Full size
1/4
 • Компанія TITAN MACHINERY UKRAINE 20-го вересня 2018 року, відкрила новий дилерський центр з продажу техніки CASE IH в Рівному.

  Урочисте відкриття відбулося на території нового комплексу. На заході були присутні керівники компаній CASE IH і TITAN MACHINERY, партнери та клієнти компаній.

  Зокрема, вітальне слово висловили віце-президент CASE IH, відповідальний за регіон EMEA (Європа, Середній Схід, Африка), Тьєррі Панадерія; віце-президент TITAN MACHINERY EUROPE, Крістіан Міттердорфер; генеральний директор TITAN MACHINERY в Україні, Юрій Алаторцев.

  Виступаючі привітали CASE IH і TITAN MACHINERY з новим етапом розвитку на українському ринку і побажали процвітання та успіху в спільному бізнесі. Віце-президент CASE IH, Тьєрі Панадерія зазначив, що CASE IH виробляє надійне і якісне обладнання, але бренд може бути успішним лише в тому випадку, коли дилери забезпечують наших клієнтів оптимальним рівнем обслуговування і присутності на ринку.

  «У CASE IH ми прагнемо забезпечити кращий рівень обслуговування наших клієнтів. Ця мета досягається за рахунок високо інноваційних продуктів, а також шляхом розвитку нашої професійної дилерської мережі », – говорить Тьєррі Панадерія, віце-президент компанії CASE IH. – «Ось чому ми дуже пишаємося тим, що разом з компанією TITAN MACHINERY оголошуємо про відкриття цього нового дилерського центру CASE IH. Компанія TITAN MACHINERY зарекомендувала себе як високопрофесійний, надійний і орієнтований на клієнта дилер, і ми сподіваємося, що такий підхід буде тривати і в майбутньому. Сьогодні відкриття нового дилерського центру в Рівному свідчить про послідовність успішного і налагодженого партнерства між двома компаніями. Але це також демонструє наш намір посилити позиції на українському ринку ».

  Будівля, відкрита компанією TITAN MACHINERY, передбачає офіси з продажу техніки CASE IH, обладнані майстерні для обслуговування та ремонтів, склади запасних частин. Тут клієнти можуть отримати повну інформацію і підтримку по системам точного землеробства AFS та оглянути новинки техніки на виставковому майданчику.

  Загальна площа нового Рівненського центру 5500 кв.м, включаючи будівлі складу, майстерень і офісу 3100 кв.м. Безпосередньо сервісна зона становить 650 кв.м, а складські приміщення – близько 300 кв.м.

  Відкриття дилерського центру в Рівному – це закладка нової бази для подальшого зростання і генерації довгострокових можливостей для бізнесу клієнтів CASE IH в Україні. У компанії впевнені, що вже найближчим часом користувачі техніки CASE IH відчують позитивний ефект, комфорт і користь від функціонування ще одного дилерського офісу CASE IH в Україні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: