Українська малина завойовує європейський ринок

01.10.2018 16:28
 • Під час міжнародного інвестиційного бізнес-форуму “Волинь-Інвест 2018” про це розповів гендиректор та співзасновник СП “POLKO GROUP” Славомір Полковський.

  Підприємство,  яке займається органічним вирощенням знаходиться  у Маневицькому районі та спеціалізується на переробці ягід малини. Окрім вирощення та переробки ягід, підприємство співпрацює з дрібними виробниками та особистими селянськими господарствами. Підприємство консультує дрібних підприємців з приводу збуту малини.

  «Органічним виробництвом підприємство почало займатися у 2001 році. Поштовхом до цього стало замовлення клієнта зі США, який попросив щоб чорниця мала сертифікат органічної. Відтоді виробники почали вивчати новітні технології, отримала сертифікати та займається органічним вирощенням фруктів»,  – розповів підприємець.

  За рік Європа споживає 470 тисяч тонн малини, а Україна виробляє всього близько 12 тисяч тонн. Тож цей бізнес має перспективу бути стабільно прибутковим.

  Бізнесмен відзначив, що в Україні найбільший відсоток органічного виробництва становлять зернові, а фрукти замають лише невеликий сегмент. Однак тонна органічної пшениці в 6 разів дешевша, ніж малина навіть не першого класу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: