«Лозівські машини» дебютуватимуть на виставці у Німеччині

28.09.2018 09:52
 • На відкритому майданчику компанія представить дискову борону ДУКАТ-6 з робочою шириною захвату 6 метрів. Агрегат укомплектований подвійними П-образними змінними катками, що відрізняються великою несучою здатністю. За рахунок контакту «грунт» з «грунтом» П-подібний профіль забезпечує щадну обробку грунту, відкриваючи доступ поживним речовинам і створюючи оптимальний баланс температури і вологи. Знаряддя має самоочищається функцією і не вимагає додаткового обслуговування.

  «Такий вибір техніки не випадковий, – коментує директор з продажу Агродівізіона Едуард Чудопалов. – За відгуками нашого офіційного представника в Німеччині, саме така машина найбільш затребувана на даному ринку. Німецькі аграрії педантично ставляться до природних ресурсів і віддають перевагу органічному землеробству. Сьогодні екологічне землеробство дотуються на державному рівні ».

  Е. Чудопалов також зазначив, що в лінійці Дукат реалізований комплекс унікальних рішень, виконаних з урахуванням тенденцій переважаючих в європейському сільськогосподарському секторі. Залежно від способу обробки грунту, типу грунту і кліматичної зони дискові агрегати також можна оснастити прутково-клітьового, гумовим, тарілчастим або зубчастим катком.

  «По тематиці біологічного землеробства ми також будемо пропонувати німецьким фермерам нашу оновлену зубопружінную широкозахватних борону ЛІРУ, яка добре себе зарекомендувала і користується великим попитом у аграріїв», – говорить директор з продажу.

  У Штутгарті у «Лозівські машини» запланований ряд зустрічей і переговорів з клієнтами з Ганновера, з потенційними німецькими партнерами та офіційними дистриб’юторами з Угорщини, Болгарії, Сербії.

  «Наше завдання домовитися з існуючими продавцями на ринку Німеччини, розширити дилерську мережу і збільшити обсяг поставок нашої техніки в Європу», – резюмує Едуард Чудопалов.

  Запрошуємо відвідати експозицію «Лозівських машин» Наш стенд буде розташований в секторі G1 №14.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: