Третина державних лісгоспів не мають електронного обліку деревини

27.09.2018 17:56
 • «У 2010 році ми з нашими партнерами, компанією Latschbacher, почали розробляти систему електронного обліку деревини, яка дозволяє простежити процес заготівлі та реалізації деревини. З 2012 року вона впроваджена на всіх підприємствах Державного агентства лісових ресурсів України. В цілому система охоплює 73% державних лісогосподарських підприємств», – розповів Мельниченко.

  Водночас Мельниченко підкреслив, що урядова постанова про створення пілотного проекту з впровадження системи електронного обліку деревини другий рік залишається без розгляду, тоді як ухвалення її могло б сприяти підключенню всіх держлісгоспів до системи.

  За словами Мельниченка, впроваджена в 2012 році система на сьогодні доповнена новими модулями і додатками, які дозволяють громадськості та правоохоронним органам отримувати інформацію про облік деревини.

  «Після заготівлі проводиться маркування деревини спеціальною пластиковою биркою зі штрих-кодом, далі відбувається її переміщення і реалізація. Рік тому ми представили додаток «Поліція» створений для відстеження та перевірки руху лісу дорогами загального користування, і сьогодні ми представляємо додаток «Сертифікат», – повідомив представник розробника системи СЕД – австрійської компанії Latschbacher GmbH Володимир Молочко.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: