В Україні подорожчали яблука

27.09.2018 10:58
 • Відмічається, що найбільш помітно ці фрукти подорожчали на ринку Львова.

  Зростання цін гравці ринку пояснюють відразу декількома факторами. Насамперед цьому сприяє скорочення пропозиції фруктів осінніх сортів, які традиційно не користуються високим попитом. Крім того, торговельна активність в зазначеному сегменті помітно зросла, що також позитивно позначається на цінах.

  Відзначається, що незважаючи на подорожчання, на даний момент ціна на яблуко на оптових ринках України в середньому в 1,7 рази нижче, ніж в кінці вересня 2017 року. Пов’язано це, на думку експертів, з ростом виробництва зазначених фруктів в країні.

  Так сьогодні на львівському оптовому ринку «Шувар» яблука оптом пропонуються від 5 до 12 грн / кг ($ 0,18-0,43 за кг) в залежності від сорту, якості та обсягу партії. Для порівняння, ще тижнем раніше ціни на ці фрукти тут не перевищували 10 грн / кг ($ 0,36 за кг).

  На ринку «Столичний» у Києві на даний момент яблуко оптом можна купити по 6-10 грн / кг ($ 0,21-0,36 за кг), а це на 20-25% дорожче, ніж тижнем раніше.

  У той же час, на ринку «Неочікуваний» в Херсонській області ціни на яблука поки залишаються відносно стабільними і варіюються в межах 3-10 грн / кг ($ 0,14-0,36 за кг). Однак продавці не виключають, що вже наступного тижня позитивний ціновий тренд буде спостерігатися і на цьому ринку

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: