Які екзотичні фрукти складають половину імпорту в Україні

26.09.2018 14:32
 • Згідно з повідомленням, зростання імпорту екзотичних фруктів в Україну відбувається вже третій рік поспіль. Експерти стверджують, що це пов’язано з тим, що національна валюта стала більш стабільною, а українці стали більше подорожувати і їх смакові переваги, відповідно, дещо змінилися. При цьому споживання десертних яблук з роками майже не змінюється, а в минулому сезоні навіть скоротилося. В першу чергу, через рекордно високі ціни на них.

  Улюбленим екзотичним фруктом українців є банан. Його частка в загальному обсязі споживання екзотичних фруктів становить 40% і серед інших традиційних імпортних фруктів зростає найшвидше – на 60% за останні три роки.

  За словами Тетяни Гетьман, керівника департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар», на сьогоднішній день ринок бананів в Україні вже досяг половини ринку десертних яблук і становить 250 тис. т.

  Наступний за популярністю серед українців – грейпфрут. Його в минулому році імпортовано в Україну понад 17 тис. т. У порівнянні з попереднім роком, це на 26% більше.

  Споживання мандаринів в Україні також зросла за останні три роки – на 20% і становить 140 тис. т. Ці фрукти на другому місці за обсягом імпорту.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: