Розшукуваного за шахрайство екс-співвласника холдинга «Мрія» екстрадують в Україну

26.09.2018 11:38
 • Раніше Гута за запитом української сторони був оголошений Інтерполом у міжнародний розшук. В Україні його підозрюють в заволодінні шахрайським шляхом грошей восьми іноземних інвестиційних фондів на загальну суму понад 100 млн долларів.

  «Микола Гута знаходиться в Швейцарії зараз і є рішення суду про його екстрадицію. Однак екстрадиція відкладається у звязку з тим, що він попросив політичного притулку у Швейцарії. Йому вже відмовило міністерство міграції в політичному притулку. Це рішення оскаржується у суді. Оскільки є впевненністт, що не буде політичний притулок наданий тому що нема для цього причин, ми очікуємо його екстрадиції десь в кінці цього року», – сказав Ігнатовський у середу на круглому столі «Агробізнес в Україні: перспектива».

  Він додав що на сьогодні вже існує рішення українського суду про арешт Гути у разі його повернення в Україну.

  Раніше повідомлялося, що Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія» в Україні. Сума та умови не розголошуються. Угода включає продаж всіх об’єктів інфраструктури, технічного парку, а також компаній, що володіють правом оренди земельного банку. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG).

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: