Зловмисники влаштували полювання на фермера, закидавши його двір коктейлями молотова

22.09.2018 13:38
 • Відзначається, що бандити намагалися спалити будинок одного з фермерів Вознесенського району, де крім нього знаходилися дружина і двоє дітей. Завдяки скоординованим діям громадського формування «Агрозахист» і поліції їх вдалося затримати.

  У селі Актовому Вознесенського району близько першої години ночі фермер Сергій разом зі своїм кумом почули, як зловмисники кинули в будинок три коктейлю Молотова. Поки дружина займалася гасінням пожежі, що виникла, чоловіки почали переслідувати автомобіль зі зловмисниками.

  Під час погоні вони покликали на допомогу поліцію і членів громадського формування «Агрозахист». Після тривалого переслідування банду вдалося загнати в глухий кут. Автомобіль злочинців перекинувся. Так і відбулося затримання паліїв. Варто відзначити дії чергової групи поліції Вознесенського району, яка зреагувала оперативно і професійно.

  Під час обшуку у членів ОЗУ були виявлені маскхалати і електрошокери. Також під час переслідування зловмисники позбувалися від доказів, можливо, зброї, викидаючи їх з вікна автомобіля прямо на ходу. Зараз ведеться пошук викинутих предметів.

  Затримані злочинці повідомили, що їх організатором є якийсь Саша, в кримінальних колах більш відомий як «Гілочка». Раніше судимий. Його також вдалося затримати разом з іншими трьома спільниками.

  На даний момент всі четверо зловмисників перебувають у Вознесенському районному відділенні поліції. Тепер головне, щоб суд не відпустив бандитів на свободу, як це бувало неодноразово.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: