На Харківщині рейдери викрали врожай соняшнику на 10 млн

21.09.2018 11:50
 • Фермер повідомив, що крім його підприємства під ударом «одних і тих самих рейдерів» опинилося ще одне підприємство – ДП «Благодатне», яким керує його син. Чоловік повідомив, що розмір збитків нанесений рейдерами господарству «Строгого О.Ф» зараз ще підраховується.

  «По моєму фермерському господарству крім того, що ми були заблоковані і не працювали дві неділі, також була нанесена шкода від того, що ці люди порозбивали дороге лабораторне і будівельне обладнання. А по ДП «Благодатне» вони вкрали у держави соняшнику приблизно на 10 млн гривень», – повідомив Строгий на прес-конференці

  Нагадаємо, Мін’юст повернув ферму «Строгого» колишньому власнику.

  Як раніше повідомлялося 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Поліція взяла під контроль господарство фермера Строгого, раніше захоплене рейдерами.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: