Далі буде: Мін’юст розглянув справу рейдерського захоплення ФГ «Строгого О.Ф.»

20.09.2018 10:21
 • За інформацією, сторона Олександра Строгого представила Комісії свої аргументи та надала беззаперечні докази факту рейдерського захоплення господарства.

  «У той же час на засіданні комісії був присутній представник сторони рейдерів. Він повідомив, що жителька «ДНР» Олена Маруняк, якій Строгий нібито передав корпоративні права на своє господарство, і яка згодом передала їх іншій особі – киянину Віктору Меленцю, тепер звернулась до суду, аби знову забрати господарство собі. Цей судовий позов є абсолютно стандартним і навіть передбачуваним кроком рейдерів, оскільки покликаний, в першу чергу, затягнути справу. При цьому неозброєним оком видно, що оформлений він був неграмотно», — йдеться в повідомленні.

  Наразі сторона Строгого очікує на рішення Антирейдерської комісії та закликає Міністерство юстиції об’єктивно підійти до вирішення даного питання та у найкоротші терміни повернути господарство «Строгого О.Ф.» законному власнику – Олександру Строгому.

  Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин»Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Поліція взяла під контроль господарство фермера Строгого, раніше захоплене рейдерами.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: