«Лозівські машини» експортуватимуть сільгосптехніку до Північної Америки

19.09.2018 12:17
 • «Для нас велика честь представляти «Лозівські  машини»на ринку Канади, – каже Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. – Після початку дії Угоди про зону вільної торгівлі ввізні мита на українську техніку скасовані, а процес експорту – значно спрощений. Українським виробникам це дає значну конкурентну перевагу на ринку північноамериканського континенту. За що варто сказати окреме спасибі уряду України ».

  Найбільші преференції на імпорт українських товарів до Канади отримали виробники ряду галузей, серед яких і машинобудування. Зокрема, канадський ринок зацікавлений в техніці з високою часткою інтелектуальних складових.

  «Канадське сільське господарство – одне з найпродуктивніших в світі з швидким темпом продуктивності праці і зростанням обсягів виробництва. Місцеві фермери зацікавлені в якісній інноваційної агротехніці, що підвищує врожайність і рентабельність господарств. Саме таку техніку здатні запропонувати «Лозівські  машини» – енергоефективну, надійну, орієнтовану на всі види землеробства, різноманітність грунтів, регіонів і кліматичних зон », – зазначає Роман Гіршфельд.

  Високі показники ґрунту, а також переваги інноваційних рішень, закладених в агрегати вітчизняного виробництва, «Лозівські  машини» на виставці демонстрували на прикладі дискової борони «ДУКАТ-6». До слова, дана лінійка борін – одна з повномасштабних в світі, представлена ​​агрегатами шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

  Результатом польовий і стаціонарної демонстрації техніки, а також проведення переговорів з рядом компаній північноамериканського континенту стали попередні домовленості про вибудовування партнерських взаємовідносин та подальшу спільну роботу.

  Зокрема у «Лозівських  машинах» з’явився офіційний дистриб’ютор, канадська компанія «Higginson Farm Equipment», понад 100 років працює на ринку продажу сільськогосподарської техніки. Найближчим часом сторони підпишуть відповідну угоду, яка дозволить здійснювати прямі поставки техніки «Лозівських  машин» на територію Канади.

  «Higginson Farm Equipment» співпрацює з рядом дилерів, які продають техніку кінцевого покупця. Один з найбільших регіональних дилерів з провінції Альберто вже виявив велику цікавість до агрегатів українського виробника. Крім того, в регіоні Онтаріо заплановано проведення серії демо-показів для того, щоб більша кількість канадських фермерів змогли переконатися в інноваційності та надійності агротехніки «Лозівські  машини».

  «Переконаний, що за першими поставками сільгоспагрегатів на ринок Канади піде стрімке розширення обсягів і географії продажів «Лозівських машин», в тому числі з подальшим виходом на ринок США, – анонсує Роман Гіршфельд. – Північноамериканський континент – це один з найбільших і перспективних світових ринків і ми давно йшли до того, щоб стати його повноправним учасником. Одним з вирішальних факторів, що підштовхнули нас до виходу на північноамериканський континент, став позитивний досвід входження і розвитку на європейському ринку. Кілька років стабільного присутності в країнах ЄС показало, що ми в змозі на рівних конкурувати із західними компаніями, як за якістю пропонованої техніки, так і в інноваційних розробках і бізнес-підходах. Сьогодні все більша кількість аграріїв по всьому світу переконуються, що з «Лозівськими  машинами» – гроші орють! »

  Довідка:

  «Лозовський МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної сільгосптехніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб’ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» і мережу дилерів СНД, Близького Сходу і Європи.

  «Higginson Farm Equipment» – заснована в 1898 році, за більш ніж столітню історію фірмою управляли представники чотирьох поколінь однієї родини. Компанія має репутацію надійного постачальника обладнання та пропонує канадським аграріям тільки якісну техніку. «Higginson Farm Equipment» здійснює оптові та роздрібні продажі сільгосптехніки і запчастин на території Канади, а також виконує сервісне обслуговування, надає послуги з монтажу та наладки обладнання.

  «Canada’s Outdoor Farm Show» – найбільша національна виставка Канади протягом 25 років демонструє інноваційні та технологічні новинки в сфері АПК. У 2018 році цей захід взяло понад 42 тис. Учасників.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: