Через поліцію Миронівського району злодії вкрали врожай

19.09.2018 09:56
  • Водночас поліція допустила до полів техніку СФГ «Обрій», хоча воно не сіяло соняшник і, взагалі, до врожаю не має жодного відношення.

    Відзначається, що на виїзному засіданні Антирейдерського штабу при Київській обласній державній адміністрації, що відбулося у приміщенні Миронівської РДА, на якому представник «Бізнес-Варти», юрист, помічник народного депутата Андрій Мастило доніс до присутніх позицію щодо неприпустимості нереагування поліції на відверті злочинні дії та, більше того, сприяння скоєнню неправомірних дій. У результаті Антирейдерський штаб рекомендував поліції вжити усіх необхідних заходів, аби припинити збирання врожаю соняшнику СФГ «Обрій».

    Та на жаль, доки приймалося таке рішення, майже весь врожай було вкрадено. Також відзначається, що його продовжували збирати вже після рекомендації Антирейдерського штабу. Тому народні депутати України – члени ГО «Бізнес-Варта» підготували депутатське звернення до Генерального прокурора Юрія Луценка та до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою надати належну оцінку діям правоохоронців Миронівського району, чиї дії і бездіяльність призвели до відвертої крадіжки врожаю.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: