Дубль два: у середу Мін’юст розгляне справу захоплення агрофірми «Строгого О.Ф.»

18.09.2018 13:25
 • Законний власник господарства Олександр Строгий подав скаргу до Мін’юсту ще 10 вересня. Фермер закликав відомство провести перевірку правомірності проведених державним реєстратором Олександром Драгіним реєстраційних дій, відповідно до яких «новою» власницею господарства на основі підроблених документів стала жителька так званої ДНР – Олена Маруняк.

  Відповідно, через два дні – 13 вересня мав відбутись розгляд даної скарги. Однак напередодні до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень були внесені чергові зміни – «новим» власником фермерського господарства на цей раз став невідомий киянин – Віктор Меленець. Тому законний власник господарства був вимушений подати до Антирейдерської комісії додаток із новою скаргою. У понеділок, 17 вересня, Антирейдерська комісія Мін’юсту ухвалила рішення про прийняття даної скарги до розгляду.

  Тепер в Міністерстві юстиції обіцяють, що розгляд справи по суті відбудеться завтра,19 вересня.

  ВАР закликає Антирейдерську комісію Мін’юсту якнайшвидше відреагувати на нахабний випадок рейдерства на ФГ «Строгого О.Ф.» та припинити затягування справи. Адже хвиля рейдерства та безкарності, яка захлеснула Україну, з кожним днем набуває дедалі загрозливіших масштабів, і відсутність реакції з боку влади лише розв’язує руки зловмисникам.

  Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин»Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Поліція взяла під контроль господарство фермера Строгого, раніше захоплене рейдерами.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: