«Лозівські машини» покажуть техніку в роботі на Днях агротехнологій

17.09.2018 15:15
 • У такому форматі, де зберуться представники українських і міжнародних аграрних компаній сільгосптехніка «Лозівських машин» буде представлена ​​вперше. Поряд з провідними світовими брендами на потужностях агрохолдингу «Агро-Регіон» в с. Горобіївка «Лозівські машини» продемонструють роботу інноваційних грунтообробних агрегатів.

  Аграрії побачать в дії важку дискову борону ДУКАТ-GOLD-8 з шириною захвату 8 метрів. Унікальна техніка, яка не має аналогів, створена для роботи по залишкам крупностебельних культур, ідеальна при обробці площ з пожнивної масою стебел кукурудзи і соняшнику і великою кількістю сидератів.

  Також на демо-показі буде представлено глибокорозпушувач гульден, що виконує розпушування грунту на глибині від 25 до 45 см. Енергоефективне знаряддя оснащено опорними колесами і швидкозмінними твердосплавними робочими органами HARD-SHELLТМ, що відрізняються сверхпродолжітельним терміном служби. Використання HARD-SHELL значно знижує експлуатаційні витрати і забезпечує максимальну продуктивність роботи.

  Єдина в СНД і Європі конференція, що включає в себе всі аспекти управління аграрним бізнесом, щорічно збирає більше 500 учасників – керівників найбільших агрохолддінгов. Основна тематика 2018 року – «АГРОБІЗНЕС 2018: АГРО або БІЗНЕС?».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: