Стало відомо, скільки саудити заплатять за агрохолдинг «Мрія»

15.09.2018 09:00
 • Раніше повідомлялося, що Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія» в Україні. Сума та умови не розголошуються. Угода включає продаж всіх об’єктів інфраструктури, технічного парку, а також компаній, що володіють правом оренди земельного банку. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG).

  Salic вже управляє близько 45 тис. га, що знаходяться поруч з землями «Мрії» і придбання призведе до створення однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні із земельним банком 200 тис. га. “Мрія” щойно завершила реструктуризацію боргу на суму 1,1 млрд доларів після того, як кредитори, включаючи BNP Paribas SA та Credit Agricole SA, взяли на себе управління компанію у 2015 році.

  Глава офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів повідомила про те, що SALIC планує додаткові інвестиції в технологічний парк і активи холдингу протягом наступних двох років в сумі до 150 млн доларів. Наступним кроком стануть інвестиції в транспортну і портову інфраструктуру, сказала Ковалів.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: