Тепличні томати за тиждень подорожчали ще на 15-20%

14.09.2018 16:54
  • Як зазначається в повідомленні, сьогодні господарства вже пропонують томат по 14-24 грн/кг ($ 0,50-0,86 за кг). Минулого тижня ціни у цьому сегменті не перевищували 20 грн/кг ($ 0,72 за кг). При чому за такою ціною вдавалося вести реалізацію виключно на експорт, тоді як учасники внутрішнього ринку не згодні були працювати на таких умовах.

    Сьогодні імпортери з Білорусі та Польщі відмовляються від закупки цієї продукції, оскільки  через суттєве подорожчання український томат втратив конкурентоспроможність на цих ринках, адже вже коштує набагато більше, ніж аналогічна продукція з місцевих господарств.

    Як відзначають самі виробники, підвищувати й надалі ціни їм дає змогу значна активізація попиту, але на цей раз – на внутрішньому ринку, адже все більшу зацікавленість у придбанні томату стали проявляти місцеві роздрібні мережі та гуртові компанії. Крім того, значну підтримку ціновому росту надає й подорожчання ґрунтового томату, а також – обмежена пропозиція продукції як відкритого, так і закритого ґрунту.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: