Суд арештував 15 рейдерів, які захопили господарство фермера Строгого

14.09.2018 15:16
 • «Чомусь ці особи вирішили, що вони знаходяться в Африці та їм дозволено все, як на сафарі: роз’їжджати зі зброєю по місту, стріляти в людей, захоплювати підприємства, але вони помилилися. Україна – це не Африка», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

  Раніше повідомлялося, що 11 вересня під час деблокування фермерського господарства «Строгого О.Ф» поліцейські затримали 25 чоловік, у них вилучена травматична зброя і спецзасоби.

  Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: