Суд арештував 15 рейдерів, які захопили господарство фермера Строгого | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Суд арештував 15 рейдерів, які захопили господарство фермера Строгого

41697931_1968143606811637_3391364493987545088_n.jpg

Суд Харкова прийняв рішення обрати міру запобіжного заходу - арешт без застави 15 особам, які захопили елеватор фермерського господарства «Строгого О.Ф у Зміівському районі на Харківщині. Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

«Чомусь ці особи вирішили, що вони знаходяться в Африці та їм дозволено все, як на сафарі: роз'їжджати зі зброєю по місту, стріляти в людей, захоплювати підприємства, але вони помилилися. Україна - це не Африка», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Раніше повідомлялося, що 11 вересня під час деблокування фермерського господарства «Строгого О.Ф» поліцейські затримали 25 чоловік, у них вилучена травматична зброя і спецзасоби.

Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.