Шполянський елеватор вартістю понад 145 млн грн повернули в державну власність | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Шполянський елеватор вартістю понад 145 млн грн повернули в державну власність

1536913625_343ea37-shpola.jpg

Київський апеляційний господарський суд повернув майно Шполянського елеватора вартістю понад 145 млн грн у державну власність. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Як зазначили в прокуратурі, справа розглядалася судами неодноразово, що ускладнило процес повернення нерухомості до державної власності. Після спрямування Вищим господарським судом України справи на новий судовий розгляд прокуратура повторно довела законність своїх вимог в господарському суді Черкаської області. Однак, відповідач, не погодившись з рішенням суду, оскаржив його в апеляційному порядку.

«Однак, судом апеляційної інстанції взято до уваги доводи прокуратури та, враховуючи грубі порушення закону й інтересів держави, в задоволенні апеляційної скарги відповідачу відмовлено», - йдеться в повідомленні.

Таким чином, зміна форми власності державного майна визнана незаконною, право державної власності на майновий комплекс вартістю понад 145 млн грн підтверджено за Кабінетом міністрів України. На цей час судове рішення вступило у законну силу, зазначили в прокуратурі.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.