Порошенко розповів про найбільшу інвестицію в аграрний сектор України | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Порошенко розповів про найбільшу інвестицію в аграрний сектор України

dncyvrsxcaeldv7.jpg

Суверенний фонд Саудівської Аравії, який купив агрохолдингу «Мрія», здійснить найбільші інвестиції в АПК України. Про це повідомив президент Петро Порошенко під час щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у Києві в п’ятницю.

«Я не маю права називати суму, але це найбільший інвестиційний проект у сільськогосподарському секторі за всю історію незалежності України", - сказав він.

Порошенко повідомив про те, що попередні домовленості про угоду були досягнені під час його візиту до Ер-Ріяду наприкінці минулого року.

Раніше повідомлялося, що Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) оголосили про укладення договору купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія» в Україні. Сума та умови не розголошуються. Угода включає продаж всіх об'єктів інфраструктури, технічного парку, а також компаній, що володіють правом оренди земельного банку. Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC - Continental Farmers Group (CFG).

Salic вже управляє близько 45 тис. га, що знаходяться поруч з землями «Мрії» і придбання призведе до створення однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні. "Мрія" щойно завершила реструктуризацію боргу на суму 1,1 млрд доларів після того, як кредитори, включаючи BNP Paribas SA та Credit Agricole SA, взяли на себе управління компанію у 2015 році.

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.