Черговий регіон висловив недовіру голові Аграрної партії Скоцику

13.09.2018 14:31
 • Нагадаємо про те, що на четвер заплановане засідання Політради АПУ. За даними ЗМІ, на порядку денному стоїть питання про об’єднання Аграрної партії з іншою політсилою.

  У серпні ініціативна група членів Аграрної партії України під час засідання стратегічної ради партії звернулась до голови політичної організації Віталія Скоцика з вимогою терміново скликати та провести засідання політичної ради АПУ. При цьому вони вимагали звільнити ряд партійних керівників, побоюючись, що «окремі політичні діячі намагаються використати електоральний потенціал АПУ на президентських виборах 2019 року, щоб привести до влади в Україні проросійські сили».

  В той же час партійці вважають, що ініціативна група була спеціально підготовлена Скоциком, щоб не допустити можливого зміщення його з посади голови партії, чого він ніби побоюється, «через зневіру в нього спонсорів в партії, які не бачать в ньому лідера політсили».

  Пізніше 20 керівників партійних організацій АПУ висловили недовіру голові партії Скоцику, про це ЗМІ повідомив член політради Аграрної партії України Алім Міщук.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: