У понеділок у справі резонансного захоплення агрофірми “Строгого” поставлять крапку

13.09.2018 12:40
 • «В понеділок засідає комісія у Мін’юсті,яка розбиреться і прийме,надіюся,правильне  рішення», – написав Апостол у Facebook.

  Також він додав, що «це вперше і єдиний випадок,надіюся,що і останній,за останніх 12 місяців,коли озброєні злочинці намагалися силовим шляхом захопити аграрне підприємство,використовуючи підроблені документи і рішення реєстратора».

  За його словами, документи,на основі яких проводилася перереєстрація підприємства і які знаходяться у відкритому доступі,складені  настільки юридично,професійно,стилістично неграмотно,що любий інший реєстратор не зміг би за таку аферу взятися за жодну винагороду.

  Нагадаємо про те, що 11 вересня на території захопленого рейдерами фермерського господарства «Строгого О.Ф» відбулася сутичка зі стріляниною, під час якої були поранені четверо осіб. Відео з місця подій оприлюднив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник.

  Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» на Харківщині вкрали у власника за допомогою переоформлення прав власності. Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада» назвав цей випадок рейдерства «небувалим», оскільки «підприємство було вкрадено за сім хвилин». Він наголосив, що у випадку з цим фермерським господарством «ми маємо дуже негативний сигнал, якого ще жодного разу за всю історію в такій кількості не було».

   

  Поліція взяла під контроль господарство фермера Строгого, раніше захоплене рейдерами.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: