На європейські норми роботи в Україні перейшло не більше 15% елеваторів

13.09.2018 12:55
 • «Коли ми дивилися, скільки ж елеваторів мають дійсно запроваджену систему НАССР, виявилося, що близько 10-15%. В Україні офіційно в реєстрі трохи більше 800 елеваторів, а по факту більше 1100, то 10% з того – досить малий показник для України», – сказав він під час круглого столу у Києві в четвер.

  Іващенко нагадав про те, що вже з 20 вересня елеватори повинні впровадити у себе НАССР. Тому УЗА провела серію семінарів по всій Україні, на яких детально розповіли про кроки, необхідні для її впровадження.

  Він нагадав, що дві третини українського зерна йде на експорт. «Завжди не хочеться отримувати нотифікації з інших країн, що у нас якесь зерно чомусь не відповідає чомусь. Я впевнений, що НАССР забезпечить оту безпеку зерна і кормів, яка буде відповідати всім канонам», – додав , в.о. виконавчого директора УЗА.

  У липні 2014 року Верховна Рада України ухвалила закон (проект № 4179а), який стосується гармонізації законодавства України та Європейського Союзу у сфері безпеки та якості харчових продуктів. Зазначений документ передбачає введення в Україні європейської моделі системи гарантування безпеки і якості продуктів харчування, що базується на процедурах HACCP.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: