ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ візьмуть участь у найбільшій виставці країни – AGROEXPO-2018

13.09.2018 10:15
 • Як зазначила директор з маркетингу АГРОдівізіону Ольга Бабкова, захід буде проходити в декількох форматах. «У стаціонарній експозиції і в демо-показах ми презентуємо широку лінійку ґрунтообробної техніки й техніку для логістики і перевезень. У нас також запланована низка зустрічей з нашими нинішніми дилерами та потенційними клієнтами », – підкреслила вона.

  На стенді «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» буде представлена дискова борона «ДУКАТ-6» з шириною захвату 6 метрів в класичній комплектації, оснащена універсальним катком з П-образним профілем.

  Відвідувачі також зможуть ознайомитися з оновленою версією двухосного самосвального напівпричепа ALBION-26, забезпеченого вивантажним шнеком і надставними бортами і з удосконаленим інтенсивним стерньових культиватором «шилінг» з гумовими колесами.

  У числі серійних новинок «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» – комбіновані багатофункціональні агрегати: комплект з важкої зубової борони «ЛІРА XL» та шлейф-борони «ЛАРІ», що володіють високою продуктивністю.

  Серед експонатів також ротаційна борона «ДІНАР», призначена для суцільної і міжрядної обробки зернових і просапних культур і овочів на всіх типах ґрунтів, включаючи тверді і кам’янисті.

  Оцінити високу якість агротехніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» можливо буде в польових демонстраціях, де компанія покаже в роботі дисковий лущильник «ДУКАТ-5» з шириною захвату 5 метрів, укомплектований прутково-клітьовим катком, і глибокорозпушувач «гульден» з опорними колесами і надміцним робочими органами HARD-SHELLТМ.

  В рамках AGROEXPO-2018 «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» також стануть учасником дисконтної акції, що проводиться організаторами. Компанія запропонує аграріям придбати агрегати з 5%-ою знижкою в разі підписання договору на покупку техніки безпосередньо на виставці. Нагадаємо також, що весь модельний ряд техніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» підлягає державній компенсації: 25%-ої – для агрохолдингів та 40% -ої – для фермерів.

  Запрошуємо Вас відвідати стенд «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», з якими ГРОШІ – орють! Експозиція буде представлена під відкритим небом, стенд № G1.

  Довідка:

  «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної сільгосптехніки, техніки для логістики і перевезень.

  AGROEXPO-2018 – найбільша міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією сучасної техніки і технологій.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: